ورود با کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

معجزه رنگ ها در بهبود و افزایش بهره وری :

 دنياي بدون رنگ قطعا فضائي منجمد و بي روح است ، شناخت رنگ، هارموني و هماهنگي حاصل از آن ، مي تواند أطراف ما را زيبا تَر كند.
انتخاب رنگ ، در زيبايي فضاي محیط های اداری و صنعتی ، طراحي لباس کارکنان ، مبلمان اداری و سایر موارد دیگر درسازمان نقش تعيين كننده اي دارد .
امروزه متخصصان علم رنگ با توجه به عوامل گوناگونی از جمله شرایط جغرافیایی محل کار، نوع فعالیت سازمان، نوع کار و عوامل مربوط به آن، روحیه کارکنان و سایر پارامترهای مهم  کمک شایانی به مدیران سازمان ها جهت بهبود و افزایش بهره وری می کنند .
 سوْال : ايا ديدن زيبايي ها و انتخاب رنگ ها در طبیعت، مجلات مد و دكوراسيون و .. هر انچه مربوط به فضاي مشتري مداري و جلب توجه بيننده مي شود تصادفي است؟
جواب - قطعا نه
اما جالب است كه بدانيم انتخاب و هارموني رنگ ها از يك قواعد كاملا حساب شده و مشخصي پيروي مي كند كه در اين فضا حتي كوچكترين ألمان مثل رنك دیوار و مبلمان اداری در أتاق مدیر قابل پيش بيني است ! یکی از توصیه های مهم به مدیران در هزاره سوم، فراگیری آموزش "مدیریت سلیقه" می باشد.

اين آموزش ها علاوه بر ارتقا سطح هوشياري و زيبايي شناسي مخاطب ، زمينه اي را فراهم مي كند كه بيننده قادر به شناسايي سليقه ي شخصي خود شود ، و در راستاي سليقه ي رنگي خود بتواند فضاي داخلي منزل ، محل كار يا حتي لباس خود را آگاهانه انتخاب كند .
علاوه براين سالها است كه روانشناسي رنگ ، اطلاعاتي را در مورد ارتباط رنگ با روحيه أفراد و در مواردي حتي پيشنهاد مي كند كه براي درمان مثلا أفسردگي انتخاب رنگ زرد در فضا و لباس كمك به درمان مي كند.
دنياي جادوي رنگ ها مي تواند تنفس و روح فضا را عِوَض كند،و در نتیجه آن کارکنان سازمان با روحیه بهتر و شاداب تری به کار و فعالیت های خود ادامه دهند. إنسان مدرن امروز نياز دارد كه در اين حوزه با شناخت ، لذت بيشتر ي را به روح خود هديه دهد .

 

 

درباره ما


ایران فایو اس سرویس، مجری بزرگترین پروژه‌های نظام آراستگی در ایران

آخرین مطالب سایت

نتایج نظام آراستگی 5S در شركت پاكشوما

نتایج نظام آراستگی 5S در...

در گذشته مباحث مدیریت كیفیت، بر داشتن مواد و ماشین...

به روز رسانی سایت ایران فایو اس سرویس

به روز رسانی سایت ایران ف...

به روز رسانی سایت ایران فایو اس

تاریخچه

تاریخچه 5S نظام 5S بر اساس پاکیزگی، نظم، زیبایی، و...

رزومه

برای مطالعه رزومه کاری لطفا فایل زیر را دانلود نما...

 زمینه‌های فعالیت:

زمینه‌های فعالیت:

- مشاوره به مدیران ارشد سازمان ها و شرکت ها جهت پ...

برگزاری دوره‌های حضوری، در محل سازمان‌ها

برگزاری دوره‌های حضوری، د...

برگزاری دوره‌های حضوری، در محل سازمان‌ها

آمار سایت

امروز92
دیروز313
این هفته1166
این ماه3847
کل646404

  • آی پی: 3.95.131.97
2
آنلاین

تبلیغات